Zakończyliśmy udział w XXI Ogólnopolskiej Wystawie Królików Rasowych w Wieluniu.
Serdecznie gratulujemy całemu zwycięskiemu gronu oraz wszystkim wystawcom — poziom wydarzenia był naprawdę imponujący.
Ogromne podziękowania kierujemy do organizatorów:
Związku Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza Ziemi Wieluńskiej za świetnie zorganizowaną wystawę.
Dziękujemy również osobom, które odwiedziły nasze stoisko — za rozmowy, zainteresowanie i miłą atmosferę.






































